About Us

Job Offers

Inspector ITP - Timisoara

Ideal candidate

Profilul candidaului:

- atestat Inspector ITP clasa a 2-a, cu/fara experienta;
- cunostinte operare PC;
- capacitate de comunicare si organizare.

Responsabilities / Benefits

Responsabilitati:
- programarea clientiilor in vederea efectuarii inspectiei tehnice periodice;
- efectueaza inspectia tehnica a vehiculelor;
- ofera clientului informatii despre ansamblul proceselor si procedurilor ITP.

Oferim:
- contract de munca perioada nedeterminata;
- pachet salarial fix + bonus de performanta;
- program de lucru de luni – vineri, 8 ore;
- disponibilitate pentru ore suplimentare platite dublu.

Company Description

Lifein Job se prezinta ca un partener strategic pentru proiectarea unor solutii personalizate, cele mai potrivite pentru a planifica si executa initiativele de schimbare, consolidare si dezvoltare ale clientului ajutandu-l sa dobandeasca instrumente avansate de management al personalului.
Send your CV Print

For further information, learn more here. I agree, continue