About Us

Job Offers

Angajam Magazioner/ Operator logistica

Ideal candidate

Angajam pentru clientul nostru, companie din Timisoara:

Magazioner/Operator logistica

Program: 2 schimburi a cate 8 ore/ zi (l-v)
Locatie: Timisoara

Cerinte:

- Experienta in domeniu minim 6 luni;
- Experienta in utilizarea calculatorului: softuri de gestiune, comunicare; Familia Office – Word, Excel;
- Studii medii/ superioare

Responsabilities / Benefits

Responsabilitati:

- Asigurarea si organizarea in conditii optime, logice si corecte gestiunea produselor : materii prime, materiale, produse finite, marfa;
- Verificarea materialelor din punct de vedere cantitativ si calitativ;
- Inregistrarea in softul de gestiune si semnalarea neconformitatilor observate;
- Transportul si depozitarea materialelor in magazie;
- Transferul materialelor in zona de productie
- Documentarea permanenta despre modalitatile de organizare a depozitului, de logistica, proceduri de lucru, produsele din gestiune;

Se ofera:

- Pachet salarial motivant;
- Tichete de masa;
- Transport gratuit - aria orasului Timisoara;
- Alte beneficii

Company Description

Agentie de Recrutare, Selectie, Leasing de Personal.

Tel: 0748 121 277 / 0730 449 941
Fax/Tel: 0256-432102
E-mail: selezione1@lifein.ro sau selezione2@lifein.ro
Life In Romania
Send your CV Print

For further information, learn more here. I agree, continue