About Us

Offerte di Lavoro

Help desk -ITALIANA

Candidato ideale

Angajam Operatori Call Center/ Helpdesk in limba italiana in Timisoara.

- Experienta in domeniu constituie un avantaj;
- Abilitati de comunicare si atitudine deschisa catre client;
- Limba italiana nivel avansat;
- Nu se lucreaza remote;
- Cunostiinte operare PC si a pachetului Microsoft Office in special Excel;
- Cunostiinte minime tehnice.

Responsabilità

- Gestionarea contactului telefonic cu clientul;
- Acuratete in indentificarea si solutionarea problemelor tehnice folosind diferite programe

Descrizione azienda

Lifein Job este un partener strategic atat pentru angajati cat si pentru angajatori. Oferim o gama larga de servicii: -recrutare si leasing de personal -consultanta resurse umane -consilierea carierei -training"
Invia il tuo CV Stampa

Per ulteriori informazioni, leggete qui. Sono d'accordo, continua.